kristina-dambrauskiene-sertifikuota-tarptautinio-marketingo-stratege

Sveiki!

Esu Kristina — sertifikuota (ISM, LiMA, NIMA, EMC) tarptautinio marketingo ir komunikacijos strategė, diplomuota ICF koučerė. Skaitmeninės rinkodaros ir socialinių tinklų agentūros Kamanė Agency įkūrėja ir vadovė.

Dešimtmetį sukuosi marketingo srityje, padedu kurti ir vystyti matomus, vertinamus bei pelningus prekės ženklus. Džiaugiuosi galėdama prisijungti prie verslo vystymo komandų ir inicijuoti auginančius pokyčius rinkodaros srityje.

Dirbu drauge su ambicingais smulkiais bei vidutinio dydžio verslais ir asmeninius prekinius vardus vystančiais profesionalais. Konsultuoju skaitmeninio marketingo ir pardavimų strategijų klausimais, kuriu prekių ženklų strategijas, padedu juos įvesti į Lietuvos ir užsienio rinkas, vedu mokymus, skaitau pranešimus, mentoriauju.

bendraukime soc. tinkluose:

Apie mane rašo

Svarbiausi profesinio kelio momentai

1
2
3
4
5
6

Bendradarbiaujant su klientais dažnai girdžiu, kad esu kūrybinga, ieškanti nestandartinių, personalizuotų sprendimų. Pasižymiu konkretumu, profesionalumu, giliu įsiklausymu. Bene pagrindinis mano gyvenimo variklis — galimybė ir noras tobulėti. Esu mokslo ir žinių fanė. 

 

Jei Jūsų tikslas matoma, vertinama ir pelninga komunikacija ir esate pasiryžusi (-ęs) pokyčiui, manau it’s a match!

 

Kviečiu susisiekti ir aptarti bendradarbiavimo galimybes!

Kristina

Kristina Dambrauskienė - sertifikuota tarptautinio marketingo ir komunikacijos strategė, partnerė. Sėkmingai bendradarbiaujanti su smulkiais bei vidutinio dydžio verslais.

kd-consulting-monogram-tagline-brown-rgb